PRO Collagen - prášek 500g

  • doplněk stravy 
  • podpora optimální funkce kloubů
  • posílení kostí, zubů
  • snížení bolesti kloubů
  • regenerace chrupavek
Dostupnost Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 2750
1 889 Kč 1 686,60 Kč bez DPH
PRO Collagen - prášek 500g
pro collagen prášek 500g
Novinka

Nezbytný jako lék i prevence degenerativního onemocnění pohybového aparátu. Při dlouhodobém používáním prokazatelně snížený vývoj osteoartrózy. Pomáhá předcházet opotřebení kloubů vlivem stárnutí vašeho psa. Kromě dysplazie pomáhá u artrózy, dysplazie, artritidy, otoků kloubů, luxace pately. Podporuje psí klouby tím, že udržuje normální strukturu a dodává klíčové živiny. Navrací normální pohyb a pohyblivost. Může být použit u mladých zvířat s růstovými problémy a také u starších zvířat s osteoartrózou.

 

Kolagen typu 1 (hydrolyzovaný) poskytuje řadu zdravotních výhod tím, že působí jako stavební kámen pro zdravé klouby, kosti a svaly. Kolagen je hlavní strukturální protein v extracelulární matici v různých pojivových tkáních (šlachy, chrupavky, kosti, kůže) v těle. Jako hlavní složka pojivové tkáně je nejhojnější bílkovinou u savců, tvoří 25 % až 35 % obsahu bílkovin v celém těle. Náš hydrolyzovaný kolagen se získává specifickou enzymatickou hydrolýzou bílkovin. Velikost molekuly je 2000 Da, díky čemuž je vysoce stravitelný a dobře rozpustný ve studené vodě. Je bez alergenů, umělých sladidel, tuků, cukrů a dochucovadel. Vitamin C je naprosto nezbytný pro syntézu kolagenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Veterinární doplňky pro psy
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

vetapro

    O nás

Veterinarstvo již třicet let slouží chovatelům zvířat kvalitou svých produktů. Ve spolupráci s Veterinární fakultou, Veterinárními ústavy a dalšími referenčními ústavy je náš odborný tým denně k dispozici veterinářům, farmářům a milovníkům zvířat. Chceme zdravá zvířata a domácí mazlíčky, což je přáním i požadavkem našich klientů. Veterinarstvo neustále investuje do zařízení, vybavení a vývoje produktů. Pracujeme podle standardů kvality HACCP a GMP, které nám dávají možnost plně se věnovat výrobě těch nejkvalitnějších léčiv, premixů, doplňků stravy pro domácí mazlíčky a rodenticidů. S důvěrou v naše produkty máme od roku 2010 výrobu v Severní Makedonii a kancelář v Bosně a Hercegovině. 
V roce 2018 jsme naší nabídku rozšířili o novou řadu doplňků VetaPro. Hlavním předmětem podnikání naší společnosti je poskytovat produkty pro domácí mazlíčky té nejvyšší kvality. Snažíme se vyrábět produkty pro domácí mazlíčky, které vřele doporučuje každý odborník v každé veterinární klinice nebo specializovaném zverimexu. Spokojenost s produkty VetaPro, kterou projevili veterináři, chovatelé a majitelé zvířat, povzbuzuje náš tým odborníků k neustálému zlepšování našich produktů, vytváření nových a rozšiřování naší výroby v souladu s vědou a novými technologiemi.