Kolagen pro psy Vetapro Arthro Collagen - prášek 90g

Kompletní hydrolyzovaný kolagen VetaPro je nejúčinější bioaktivní kolagen na trhu. Zajišťuje výživu kloubů již v mladém věku.  Přírodní typ kolagenu, pro tělo k nerozeznání od jemu vlastního.


● Bioaktivní mořský kolagenový hydrolyzát
● Žádné levné vepřové náhražky
● Vhodný jako prevence pro všechny plemena psů a koček
● Nezbytný pro pojivové tkáně
● 100% péče o pohybový aparát
● Prevence artrózy, dysplazie, artritidy, otoků kloubů, luxace pately

Balení: 90g prášku

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: VPAC90G
409 Kč 365,20 Kč bez DPH
Kolagen pro psy Vetapro Arthro Collagen - prášek 90g

Nezbytný jako lék i prevence degenerativního onemocnění pohybového aparátu. Při dlouhodobém používáním prokazatelně snížený vývoj osteoartrózy - například u dysplazie lokte. Pomáhá předcházet opotřebení kloubů vlivem stárnutí vašeho psa nebo kočičky. Kromě dysplazie pomáhá u artrózy, dysplazie, artritidy, otoků kloubů, luxace pately. Podporuje psí a kočičí klouby tím, že udržuje normální strukturu a dodává klíčové živiny. Navrací normální pohyb a pohyblivost. Může být použit u mladých zvířat s růstovými problémy a také u starších zvířat s osteoartrózou.

Složení:

Kolagen typu 1 (hydrolyzovaný) poskytuje řadu zdravotních výhod tím, že působí jako stavební kámen pro zdravé klouby, kosti a svaly. Kolagen je hlavní strukturální protein v extracelulární matici v různých pojivových tkáních (šlachy, chrupavky, kosti, kůže) v těle. Jako hlavní složka pojivové tkáně je nejhojnější bílkovinou u savců, tvoří 25 % až 35 % obsahu bílkovin v celém těle. Náš hydrolyzovaný kolagen se získává specifickou enzymatickou hydrolýzou bílkovin. Velikost molekuly je 2000 Da, díky čemuž je vysoce stravitelný a dobře rozpustný ve studené vodě. Je bez alergenů, umělých sladidel, tuků, cukrů a dochucovadel. Vitamin C je naprosto nezbytný pro syntézu kolagenu.

Vitamin C je neodmyslitelným kofaktorem pro dva enzymy potřebné pro syntézu kolagenu: prolylhydroxylázu (pro stabilizaci molekuly kolagenu) a lysylhydroxylázu (pro zajištění strukturální pevnosti zesíťování).

Složení: Hydrolyzovaný kolagen typu I.

Nutriční doplňkové látky: Vitamíny (na kg): (3a300) Vitamín C 12444 mg.

Analytické složky: Hrubé bílkoviny: 8,64 %, Tuk: 1,80 %, Hrubý popel: 8,51 %, Vláknina: 5,83 %, Vlhkost: 6,54 %.

Dávkování: 3 g prášku na 20 kg tělesné hmotnosti denně. Prášek je možné podávat zamíchaný do krmiva pro domácí mazlíčky nebo rozpuštěný ve vodě. Užívá se denně po dobu tří (3) po sobě jdoucích měsíců nebo dle doporučení veterináře. 

Balení je pro 10 kg pejska na dva měsíce užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohybové ústrojí
Hmotnost: 0.09 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

vetapro

    O nás

Veterinarstvo již třicet let slouží chovatelům zvířat kvalitou svých produktů. Ve spolupráci s Veterinární fakultou, Veterinárními ústavy a dalšími referenčními ústavy je náš odborný tým denně k dispozici veterinářům, farmářům a milovníkům zvířat. Chceme zdravá zvířata a domácí mazlíčky, což je přáním i požadavkem našich klientů. Veterinarstvo neustále investuje do zařízení, vybavení a vývoje produktů. Pracujeme podle standardů kvality HACCP a GMP, které nám dávají možnost plně se věnovat výrobě těch nejkvalitnějších léčiv, premixů, doplňků stravy pro domácí mazlíčky a rodenticidů. S důvěrou v naše produkty máme od roku 2010 výrobu v Severní Makedonii a kancelář v Bosně a Hercegovině. 
V roce 2018 jsme naší nabídku rozšířili o novou řadu doplňků VetaPro. Hlavním předmětem podnikání naší společnosti je poskytovat produkty pro domácí mazlíčky té nejvyšší kvality. Snažíme se vyrábět produkty pro domácí mazlíčky, které vřele doporučuje každý odborník v každé veterinární klinice nebo specializovaném zverimexu. Spokojenost s produkty VetaPro, kterou projevili veterináři, chovatelé a majitelé zvířat, povzbuzuje náš tým odborníků k neustálému zlepšování našich produktů, vytváření nových a rozšiřování naší výroby v souladu s vědou a novými technologiemi.