Vzorek zdarma

Nemůžeš si vybrat a chceš, aby tvůj pejsek nebo kočička krmivo nejdříve ochutnali? Objednej vzorek krmiva zdarma. V nabídce jsou i hypoalergenní granule pro psy.

                    

Vyzkoušejte zdarma naše superprémiové granule Lyopet a Leitwolf. Již brzy v nabídce i vzorky granulí Narava. Granule pro psy zdarma, granule pro kočky zdarma. Kde jinde se vám toto poštěstí?

Představujeme vám vzorky zdarma Lyopet a Leitwolf! Hledáte ideální krmivo pro domácí mazlíčky, ale nejste si jisti, které vybrat? Dovolte nám, abychom vás zbavili dohadů. Nabízíme vzorky krmiva zdarma, které může váš chlupatý přítel vyzkoušet, než se rozhodnete pro nákup. S touto revoluční novinkou nemáte vy ani váš mazlíček co ztratit! Prostě nejlepší psí granule naleznete jedině u nás. 

Naše výrobky jsou 100% přírodní, bez chemie a umělých dochucovadel, takže přesně víte, co váš mazlíček jí. Používáme vysoce kvalitní suroviny, jako je kuřecí, hovězí, rybí, krůtí maso od farmářů a další, v různých recepturách přizpůsobených speciálně pro potřeby vaší kočky nebo psa. Můžete si vybrat dokonalou směs bílkovin a příchutí navrženou podle individuálních chutí vašeho mazlíčka. A co je nejlepší, naše krmiva jsou sestava tak, aby respektovala přirozené potřeby vašeho psa či kočky a i vitamíny a minerály jsou velmi často pouze v přírodní formě. Tím zajišťujeme, že váš čtyřnohý přítel zůstane během celého dne plný energie, zdravý a spokojený.

Čím se naše značky Lyopet a Leitwolf odlišují od ostatních značek? Naším závazkem poskytovat vysoce kvalitní výživu a naprostou spokojenost. Každá příchuť, kterou nabízíme, je vyrobena z přírodních, plnohodnotných surovin, které poskytují základní vitamíny a antioxidanty, jež váš mazlíček potřebuje. A nemusíte se bát, že byste si koupili větší balení, aniž byste věděli, jak bude vašemu pejskovi nebo nebo kočičce chutnat - naše vzorky jsou ideální pro vyzkoušení předtím, než si koupíte naše velké a ekonomicky výhodné balení. 

Nejlepší psí granule pro psy test - prostě testovací objednávka je to nejsnažší jak nabídnout to nejlepší vašemu psovi. 

Ve společnosti Lyopet věříme, že domácí mazlíčci jsou pro nás i pro vás na prvním místě a proto vám dáváme možnost těchto vzorků zdarma. Proč je tedy nevyzkoušet? Zaručujeme, že vám váš mazlíček i peněženka později poděkují. Nakupujte nyní online a využijte dopravu zdarma při objednávce nad 1500,- Kč zdarma.