Arthro Collagen - sáčky 3g x 30

Doplněk stravy nové generace pro zdraví kloubů psů a koček.

Podporuje psí a kočičí klouby tím, že udržuje normální strukturu a dodává klíčové živiny.

Tím jim pomáhá udržovat zdravý pohyb a pohyblivost.

Může být použit u mladých zvířat s růstovými problémy a také u starších zvířat s osteoartrózou.

Balení: 30 sáčků (3 g na sáček)

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: VPAC3X30
439 Kč 392 Kč bez DPH
Arthro Collagen - sáčky 3g x 30

Kolagen typu 1 (hydrolyzovaný) poskytuje řadu zdravotních výhod a působí jako stavební kámen pro zdravé klouby, kosti a svaly.

Glukosamin stimuluje syntézu glykosaminoglykanů (GAG), které jsou základem matrice chrupavky.

Kyselina hyaluronová činí kloubní chrupavku pružnější a odolnější vůči poškození a zátěži. Kyselina hyaluronová je jednou z hlavních složek kloubní tekutiny, která má podobné fyzikální vlastnosti jako mazivo. Reverzní viskozita synoviální tekutiny závisí na obsahu vody. Méně vody znamená vyšší viskozitu. Tento efekt funguje v kloubu – tlak na kloub vytlačuje vodu a tím snižuje tlak. Má také výrazný analgetický účinek.

 

Složení: hydrolyzovaný kolagen typu I, glukosamin hydrochlorid, kyselina hyaluronová, kukuřičný škrob.

Analytické složky: Hrubé bílkoviny: 8,64 %, Tuk: 1,80 %, Hrubý popel: 8,51 %, Vláknina: 5,83 %, Vlhkost: 6,54 %.

 

Dávkování: Jeden sáček (3 g) na 20 kg tělesné hmotnosti denně. Podávejte denně po dobu tří (3) po sobě jdoucích měsíců nebo dle doporučení veterináře. Prášek je možné podávat zamíchaný do krmiva nebo rozpuštěný ve vodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohybové ústrojí
Hmotnost: 0.09 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

vetapro

    O nás

Veterinarstvo již třicet let slouží chovatelům zvířat kvalitou svých produktů. Ve spolupráci s Veterinární fakultou, Veterinárními ústavy a dalšími referenčními ústavy je náš odborný tým denně k dispozici veterinářům, farmářům a milovníkům zvířat. Chceme zdravá zvířata a domácí mazlíčky, což je přáním i požadavkem našich klientů. Veterinarstvo neustále investuje do zařízení, vybavení a vývoje produktů. Pracujeme podle standardů kvality HACCP a GMP, které nám dávají možnost plně se věnovat výrobě těch nejkvalitnějších léčiv, premixů, doplňků stravy pro domácí mazlíčky a rodenticidů. S důvěrou v naše produkty máme od roku 2010 výrobu v Severní Makedonii a kancelář v Bosně a Hercegovině. 
V roce 2018 jsme naší nabídku rozšířili o novou řadu doplňků VetaPro. Hlavním předmětem podnikání naší společnosti je poskytovat produkty pro domácí mazlíčky té nejvyšší kvality. Snažíme se vyrábět produkty pro domácí mazlíčky, které vřele doporučuje každý odborník v každé veterinární klinice nebo specializovaném zverimexu. Spokojenost s produkty VetaPro, kterou projevili veterináři, chovatelé a majitelé zvířat, povzbuzuje náš tým odborníků k neustálému zlepšování našich produktů, vytváření nových a rozšiřování naší výroby v souladu s vědou a novými technologiemi.