Urino Cat 30 kapslí pro zdravou funkci močového měchýře

Doplňkové krmivo pro kočky, přirozená podpora močového měchýře.

Zajišťuje zdravou funkci močového traktu. 

Balení: 30 kapslí

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: VPUC30
279 Kč 249,10 Kč bez DPH
Urino Cat 30 kapslí pro zdravou funkci močového měchýře

Extrakt z Uva ursi obsahuje arbutin, který se v močových cestách přeměňuje na hydrochinon. Hydrochinon je antiseptikum, o kterém se veterinární vědci domnívají, že dává Uva ursi jeho silnou schopnost bojovat s infekcí močových cest koček.

Glukosamin sulfát je derivát glukosaminu odvozený z exoskeletu korýšů a stimuluje syntézu glykosaminoglykanu (GAG), který chrání citlivý urotel a zabraňuje vazbě bakterií na uroteliální buňky.

D-Manóza je přirozeně se vyskytující jednoduchý cukr, který je bezpečnou a praktickou alternativou pro léčbu UTI způsobených E. coli a dalšími bakteriemi s ní spojenými (Staphylococcus, Streptococcus, Proteus, Klebsiella spp.). Výstelka močového měchýře se skládá z polysacharidových molekul. Prstové výběžky na buněčném povrchu bakterií E. coli přilnou k těmto molekulám a iniciují infekci. V přítomnosti D-manózy se přednostně napojí na molekuly D-manózy a vznikne komplex, který je vypuzován při dalším vyprazdňování.

 

Složení: monohydrát laktózy, glukosamin, D-manóza.

Senzorické doplňkové látky (na kg): (2b) Extrakt z Uva ursi 333,333 mg.

Technologické přídavky: (E460) MCC, (E 551b) koloidní oxid křemičitý.

Analytické složky: hrubé bílkoviny: 5,21 %, tuky: 3,77 %, hrubý popel: 6,12 %, vláknina: 6,10 %, vlhkost: 5,78 %.

 

Dávkování: 1 kapsle denně na 5 kg tělesné hmotnosti, podává se jak dlouho je třeba, nebo dle doporučení veterináře. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

vetapro

    O nás

Veterinarstvo již třicet let slouží chovatelům zvířat kvalitou svých produktů. Ve spolupráci s Veterinární fakultou, Veterinárními ústavy a dalšími referenčními ústavy je náš odborný tým denně k dispozici veterinářům, farmářům a milovníkům zvířat. Chceme zdravá zvířata a domácí mazlíčky, což je přáním i požadavkem našich klientů. Veterinarstvo neustále investuje do zařízení, vybavení a vývoje produktů. Pracujeme podle standardů kvality HACCP a GMP, které nám dávají možnost plně se věnovat výrobě těch nejkvalitnějších léčiv, premixů, doplňků stravy pro domácí mazlíčky a rodenticidů. S důvěrou v naše produkty máme od roku 2010 výrobu v Severní Makedonii a kancelář v Bosně a Hercegovině. 
V roce 2018 jsme naší nabídku rozšířili o novou řadu doplňků VetaPro. Hlavním předmětem podnikání naší společnosti je poskytovat produkty pro domácí mazlíčky té nejvyšší kvality. Snažíme se vyrábět produkty pro domácí mazlíčky, které vřele doporučuje každý odborník v každé veterinární klinice nebo specializovaném zverimexu. Spokojenost s produkty VetaPro, kterou projevili veterináři, chovatelé a majitelé zvířat, povzbuzuje náš tým odborníků k neustálému zlepšování našich produktů, vytváření nových a rozšiřování naší výroby v souladu s vědou a novými technologiemi.