Neurovet Apha pasta pro zdravý nervový systém 60ml

Doplňkové krmivo pro psy se zvýšenou potřebou ochrany nervového systému.

Balení: stříkačka 60ml
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: VPNAP60
319 Kč 284,80 Kč bez DPH
Neurovet Apha pasta pro zdravý nervový systém 60ml

Složení: Dextróza, Suchá řasa Schizochytrium sp., Voda, Oligofruktózový sirup, Glycerol, Sojový olej, N-Acetyl-L-karnitin, Kyselina alfa-lipoová, Hovězí želatina, Koenzym Q10, Biotin, Hydrolyzovaná živočišná bílkovina (kuřecí a krůtí), Aroma. Nutriční doplňkové látky: Vitamíny: (1b301) Vitamín C, (3a910) Acetyl - L-karnitin, (3a700) Vitamín E, (3a880) Biotin, (3a316) Kyselina listová, (3a) Kyanokobalamin. Emulgační a stabilizační látky: Polyoxyethylen (20)-sorbitan monooleát (E 433).

 

Dávkování: do 7 kg tělesné hmotnosti 1 ml denně, 7 – 15 kg tělesné hmotnosti - 1 ml - dvakrát denně, >15 kg tělesné hmotnosti - 2 ml - dvakrát denně nebo dle doporučení veterináře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

vetapro

    O nás

Veterinarstvo již třicet let slouží chovatelům zvířat kvalitou svých produktů. Ve spolupráci s Veterinární fakultou, Veterinárními ústavy a dalšími referenčními ústavy je náš odborný tým denně k dispozici veterinářům, farmářům a milovníkům zvířat. Chceme zdravá zvířata a domácí mazlíčky, což je přáním i požadavkem našich klientů. Veterinarstvo neustále investuje do zařízení, vybavení a vývoje produktů. Pracujeme podle standardů kvality HACCP a GMP, které nám dávají možnost plně se věnovat výrobě těch nejkvalitnějších léčiv, premixů, doplňků stravy pro domácí mazlíčky a rodenticidů. S důvěrou v naše produkty máme od roku 2010 výrobu v Severní Makedonii a kancelář v Bosně a Hercegovině. 
V roce 2018 jsme naší nabídku rozšířili o novou řadu doplňků VetaPro. Hlavním předmětem podnikání naší společnosti je poskytovat produkty pro domácí mazlíčky té nejvyšší kvality. Snažíme se vyrábět produkty pro domácí mazlíčky, které vřele doporučuje každý odborník v každé veterinární klinice nebo specializovaném zverimexu. Spokojenost s produkty VetaPro, kterou projevili veterináři, chovatelé a majitelé zvířat, povzbuzuje náš tým odborníků k neustálému zlepšování našich produktů, vytváření nových a rozšiřování naší výroby v souladu s vědou a novými technologiemi.