Immunoxantin přípravek na posílení imunity 50 kapslí

Doplněk stravy určený pro psy a kočky k posílení buněčné a humorální imunity.

Důležitý pomocník v boji proti virům, bakteriím a maligním buňkám.

Balení: 50 kapslí

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: VPIX50
389 Kč 347,30 Kč bez DPH
Immunoxantin přípravek na posílení imunity 50 kapslí

Imunoxantin je cenným zdrojem nejsilnějších ochranných a posilujících látek na imunitu (β-1,3 / 1,6-glukan, extrakt z Echinacea purpurea, vitamín C, zinek a astaxanthin). Ty úspěšně budují obranný systém a připravují tělo tak, až se bakterie příště objeví, imunitní systém se bude moci bránit tvrději než kdy jindy. Immunoxantin lze podávat psům a kočkám, kteří jsou ohroženi nebo trpí bakteriální nebo virovou infekcí, březím zvířatům, která přenesou imunitu na potomstvo, velmi mladým nebo starým jedincům a zejména psům nebo kočkám trpícím rakovinou.

β-Glukan zvyšuje hladiny IgA a IgG, má přímý antimikrobiální účinek a zvyšuje účinnost očkování. Obranné buňky jsou po aktivaci beta-glukanu 7x aktivnější.

Extrakt z Echinacea purpurea má schopnost posilovat imunitu.

Vitamin C pomáhá efektivněji fungovat bílým krvinkám, posiluje obranný systém pokožky a napomáhá rychlejšímu hojení ran. Jako silný antioxidant zvyšuje hladinu antioxidantů v krvi, což pomáhá snižovat riziko chronických onemocnění.

Zinek je součástí téměř všech biologických procesů. Bez zinku se organismus neobejde. Zinek se podílí na syntéze DNA, na tvorbě spermií, na antioxidační aktivitě, podporuje zdraví kostí a zubů a snižuje riziko různých degenerativních změn.

Astaxanthin má silné antioxidační vlastnosti, zlepšuje mitochondriální funkce u psů a koček, bojuje proti oxidativnímu stresu a poškození volnými radikály. Astaxanthin působí také jako protizánětlivé činidlo, zlepšuje zdraví očí, posiluje zdraví kloubů, zlepšuje zdraví srdce, pomáhá předcházet rakovině a bojuje proti rakovině.

 

Složení: Kvasnicové produkty získané ze Saccharomyces cerevisiae, monohydrát laktózy, stearan hořečnatý.

Nutriční doplňkové látky: Vitamíny (na kg): (3a300) Vitamín C 100 000 mg.

Sloučeniny stopových prvků (na kg): (3b603) Oxid zinečnatý 50 000 mg.

Senzorické doplňkové látky (na kg): (2b) extrakt z Echinacea purpurea 200 000 mg, (2a) astaxanthin 5 000 mg.

Technologické přísady: (E 551b) Koloidní oxid křemičitý.

Analytické složky: Hrubé bílkoviny: 6,9 %, Tuk: 15,4 %, Hrubý popel: 8,9 %, Vláknina: 0,61 %, Vlhkost: 4,7 %.

 

Dávkování: 1 kapsle denně na 10 kg tělesné hmotnosti, nebo dle doporučení veterináře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oslabená imunita
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

vetapro

    O nás

Veterinarstvo již třicet let slouží chovatelům zvířat kvalitou svých produktů. Ve spolupráci s Veterinární fakultou, Veterinárními ústavy a dalšími referenčními ústavy je náš odborný tým denně k dispozici veterinářům, farmářům a milovníkům zvířat. Chceme zdravá zvířata a domácí mazlíčky, což je přáním i požadavkem našich klientů. Veterinarstvo neustále investuje do zařízení, vybavení a vývoje produktů. Pracujeme podle standardů kvality HACCP a GMP, které nám dávají možnost plně se věnovat výrobě těch nejkvalitnějších léčiv, premixů, doplňků stravy pro domácí mazlíčky a rodenticidů. S důvěrou v naše produkty máme od roku 2010 výrobu v Severní Makedonii a kancelář v Bosně a Hercegovině. 
V roce 2018 jsme naší nabídku rozšířili o novou řadu doplňků VetaPro. Hlavním předmětem podnikání naší společnosti je poskytovat produkty pro domácí mazlíčky té nejvyšší kvality. Snažíme se vyrábět produkty pro domácí mazlíčky, které vřele doporučuje každý odborník v každé veterinární klinice nebo specializovaném zverimexu. Spokojenost s produkty VetaPro, kterou projevili veterináři, chovatelé a majitelé zvířat, povzbuzuje náš tým odborníků k neustálému zlepšování našich produktů, vytváření nových a rozšiřování naší výroby v souladu s vědou a novými technologiemi.