Dietní konzerva pro kočky Prins podpora ledvin

  • 100% přírodní masové krmivo
  • kompletní dietní strava pro kočky
  • při chronickém selhávání ledvin
  • podporuje správnou funkci ledvin
  • snížený obsah bílkovin a minerálů
  • Omega-3 mastné kyseliny z lososového oleje pro podporu zdraví ledvin
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: PKPLK
89 Kč 77,40 Kč bez DPH
Dietní konzerva pro kočky Prins podpora ledvin

Chronické selhání ledvin se vyskytuje pravidelně, zejména u starších koček. Podpora ledvin dietetickou stravou příznivě ovlivňuje ledviny a může oddálit další zhoršování ledvin. Toto speciální dietetické krmivo bylo vyvinuto ve spolupráci s veterinárními lékaři a podporuje funkci ledvin u chronicky postižených ledvin, známé také jako chronické selhání ledvin.

Snížený obsah bílkovin a upravené hladiny minerálů – včetně sníženého obsahu fosforu – podporují zdravou funkci ledvin.

Omega 3 mastné kyseliny (1,4%), pocházející z lososového oleje, mají pozitivní vliv na ledviny.

Pečlivě vybrané ingredience vytvářejí chutné jídlo a stimulují chuť k jídlu, zatímco upravená hladina energie přispívá k udržení zdravé hmotnosti.

Složení: Kuřecí srdce, kuřecí žaludek, kuřecí játra, kuřecí krky, rýže, lososový olej (0,5 %) frukto-oligosacharid (FOS), manno-oligosacharid (MOS), uhličitan vápenatý.

Analytické složky: vlhkost (74 %), hrubý protein (8,5 %), hrubý tuk (9 %), hrubý popel (2 %), hrubá vláknina (0,5 %), karbohydráty (8,4 %), esenciální mastné kyseliny (2,7 %).

Minerální látky: vápník (0,16 %), fosfor (0,13 %), draslík (0,21 %), hořčík (0,02 %), sodík (0,06 %). 

Metabolizovatelná energie: 1275 kcal/kg. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prins
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Prins máme vášeň pro zvířata. Vyvíjet vysoce kvalitní 100% přírodní krmivo pro kočky a psy je naší specialitou, zlepšovat pohodu zvířat je naším posláním. Děláme to svým vlastním odborným, osobním, vědomým, překvapivým a jedinečným způsobem.

Dovolte nám, abychom se představili. 

 

Záruka chutnosti
Na každé malé balení granulí se automaticky vztahuje tzv. záruka chutnosti. Tedy pokud vašemu psovi nebo kočce nebudou granule chutnat, pošlete nám balení zpět a my vám za něj vrátíme peníze.

Silná značka
Prins je rodinná firma. Již více než padesát let vkládají tři generace rodiny Verkade své srdce a duši do krmiva pro zvířata. Pracujeme ze tří provozoven v Accustraat ve Veenendaalu a stavíme na silné a rychle rostoucí značce, která také přitahuje mezinárodní pozornost, a to výrobou a vzděláváním, motivací řízenou zkušenostmi a nadšením.

Kvalita
Naše tajemství? Prins kultura, kde mají všichni stejný cíl; kvalita na prvním místě. Kvalita, která se vymyká nálepkám a kterou chceme překonat, protože nejsme tak snadno spokojeni. Možná můžeme něco změnit nebo zlepšit. Zákazníci jsou kritičtí a měli by být. Vážíme si všímavých a oddaných lidí. Chceme dát spotřebitelům naši upřímnou pozornost vytvářením skvělých produktů pro zdravé domácí mazlíčky a také konkrétně prostřednictvím dobrého, profesionálního poradenství.

Vlastní laboratoř
Zajišťuje kvalitu našich krmiv. Od surovin až po konečný produkt: vše je pečlivě zkoumáno, kontrolováno a analyzováno.

Přírodní krmivo pro psy a kočky
Majitelé si stále více uvědomují, že si mají vybírat zdravá krmiva, kterými krmí své domácí mazlíčky. Proto ve společnosti Prins nejdříve přemýšlíme, než začneme jednat. I když něco zní z marketingového hlediska skvěle, ptáme se sami sebe, zda je to skutečně v zájmu zdraví zvířete. Rozhodujeme se uvážlivě a zaměřujeme se hlavně na zdraví. Na krmivo, které může pomoci snížit obezitu, na jídelníček, který lze s pomocí nejnovějších technik optimálně přizpůsobit jednotlivci, a na cvičení společně s vaším zvířetem. Jsme způsob života.