Dietní konzerva pro kočky Prins onemocnění močových cest

  • 100% přírodní masové krmivo
  • kompletní dietní strava pro kočky
  • pro zdravé močové cesty
  • jak rozpouštěcí, tak preventivní účinek
  • zabraňuje opětovnému výskytu struvitových krystalů v moči
  • podporuje vstřebávání tekutin
  • snižuje koncentraci minerálů v moči
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: PKOMCK
89 Kč 77,40 Kč bez DPH
Dietní konzerva pro kočky Prins onemocnění močových cest

NatureCare Veterinary Diet Cat Struvite & Calciumoxalate je vlhké krmivo speciálně pro kočky s problémy s močovými cestami. Toto speciální dietní krmivo bylo vyvinuto ve spolupráci s veterináři a má jak rozpouštěcí, tak i preventivní vlastnosti. Kromě toho toto dietní krmivo zabraňuje opětovnému výskytu krystalů struvitu a šťavelanu vápenatého. Mokré krmivo podporuje vstřebávání tekutin u koček, což zvyšuje množství moči. V důsledku toho se sníží koncentrace minerálů, které krystalizují, což pomáhá udržovat zdravé močové cesty.

Optimální složení zajišťuje rozpuštění krystalů struvitového měchýře.

Speciálně upravená minerální rovnováha a snížený obsah bílkovin pomáhají předcházet jakémukoli opětovnému výskytu krystalů struvitu a šťavelanu vápenatého.

Přidání přísad, jako jsou brusinky, přispívá ke zdravému močovému traktu.

Složení: Kuřecí játra, kuřecí maso, kuřecí žaludek, hovězí plíce, kuřecí tuk, rýže, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, brusinky (3 %), lososový olej.

Analytické složky: vlhkost (80 %), hrubý protein (7,7 %), hrubý tuk (6,7 %), hrubý popel (2 %), hrubá vláknina (0,3 %), karbohydráty (3,3 %), Vitamin D celkem (520IE/kg), Taurin celkem (0,2 %), hydroxyprolin (0,15 %).

Minerální látky: vápník (0,23 %), fosfor (0,21 %), draslík (0,17 %), hořčík (0,13 %), sodík (0,21 %), chlorid (0,72 %), sulfur (0,18 %). 

Metabolizovatelná energie: 1043 kcal/kg. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prins
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Prins máme vášeň pro zvířata. Vyvíjet vysoce kvalitní 100% přírodní krmivo pro kočky a psy je naší specialitou, zlepšovat pohodu zvířat je naším posláním. Děláme to svým vlastním odborným, osobním, vědomým, překvapivým a jedinečným způsobem.

Dovolte nám, abychom se představili. 

 

Záruka chutnosti
Na každé malé balení granulí se automaticky vztahuje tzv. záruka chutnosti. Tedy pokud vašemu psovi nebo kočce nebudou granule chutnat, pošlete nám balení zpět a my vám za něj vrátíme peníze.

Silná značka
Prins je rodinná firma. Již více než padesát let vkládají tři generace rodiny Verkade své srdce a duši do krmiva pro zvířata. Pracujeme ze tří provozoven v Accustraat ve Veenendaalu a stavíme na silné a rychle rostoucí značce, která také přitahuje mezinárodní pozornost, a to výrobou a vzděláváním, motivací řízenou zkušenostmi a nadšením.

Kvalita
Naše tajemství? Prins kultura, kde mají všichni stejný cíl; kvalita na prvním místě. Kvalita, která se vymyká nálepkám a kterou chceme překonat, protože nejsme tak snadno spokojeni. Možná můžeme něco změnit nebo zlepšit. Zákazníci jsou kritičtí a měli by být. Vážíme si všímavých a oddaných lidí. Chceme dát spotřebitelům naši upřímnou pozornost vytvářením skvělých produktů pro zdravé domácí mazlíčky a také konkrétně prostřednictvím dobrého, profesionálního poradenství.

Vlastní laboratoř
Zajišťuje kvalitu našich krmiv. Od surovin až po konečný produkt: vše je pečlivě zkoumáno, kontrolováno a analyzováno.

Přírodní krmivo pro psy a kočky
Majitelé si stále více uvědomují, že si mají vybírat zdravá krmiva, kterými krmí své domácí mazlíčky. Proto ve společnosti Prins nejdříve přemýšlíme, než začneme jednat. I když něco zní z marketingového hlediska skvěle, ptáme se sami sebe, zda je to skutečně v zájmu zdraví zvířete. Rozhodujeme se uvážlivě a zaměřujeme se hlavně na zdraví. Na krmivo, které může pomoci snížit obezitu, na jídelníček, který lze s pomocí nejnovějších technik optimálně přizpůsobit jednotlivci, a na cvičení společně s vaším zvířetem. Jsme způsob života.