Arthromax kloubní výživa pro obří plemena 60 tablet

Doplněk stravy na míru pro psy obřích plemen. Vyživuje a pomáhá podporovat chrupavku a klouby.

Zajišťuje normální pohyb a pohyblivost a působí jako prevence. 

Může být použit u mladých psů s růstovými problémy a u psů s osteoartrózou.

Balení: 60 tablet

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: VPAOP
649 Kč 579,50 Kč bez DPH
Arthromax kloubní výživa pro obří plemena 60 tablet

 

(13.2.8) Glukosamin 1000 mg/tableta - stimuluje syntézu glykosaminoglykanů (GAG), které jsou součástí matrice chrupavky.

(13.9.1) MSM (methylsulfonylmethan) 400 mg/tableta je organická sloučenina síry (síra je potřebná k tvorbě pojivové tkáně). MSM působí jako analgetikum tím, že snižuje nervové impulsy, které přenášejí bolest. Vědecké studie prokázaly, že u pacientů užívajících MSM v kombinaci s glukosaminem dochází ke zlepšení symptomů, jako je bolest, zánět a otok.

(13.12.2) Chondroitin sulfát 200 mg/tableta a (13.2.1) Kyselina hyaluronová 40 mg/tableta činí kloubní chrupavku pružnější a odolnější vůči poškození a zátěži. Kyselina hyaluronová je jednou z hlavních složek tekutiny v kloubech, která má podobné fyzikální vlastnosti jako mazivo. Reverzní viskozita synoviální tekutiny závisí na obsahu vody. Méně vody znamená vyšší viskozitu. Tento efekt funguje v kloubu – tlak na kloub vytlačuje vodu a tím snižuje tlak. Má také výrazný analgetický účinek.

(3b503) Síran manganatý 14 mg/tableta - Mangan je nutný pro syntézu GAG a kolagenu a umožňuje zesíťování a vazbu kolagenových vláken.

 

Složení: dextróza, glukosamin hydrochlorid, MSM, chondroitin, kukuřičný škrob, kyselina hyaluronová, stearát hořečnatý.

Nutriční doplňkové látky - Sloučeniny stopových prvků (na kg): (3b503) Síran manganatý 3889 mg.

Technologické přísady: (E460) MCC.

Analytické složky: Hrubé bílkoviny: 7,8 %, Tuk: 2,2 %, Hrubý popel: 8,6 %, Vláknina: 13,9 %, Vlhkost: 6,9 %.

 

Dávkování: 1 tableta na 40 kg tělesné hmotnosti denně nebo dle doporučení veterináře. Tabletu lze podávat vcelku, nebo rozdrtit do jídla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohybové ústrojí
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

vetapro

    O nás

Veterinarstvo již třicet let slouží chovatelům zvířat kvalitou svých produktů. Ve spolupráci s Veterinární fakultou, Veterinárními ústavy a dalšími referenčními ústavy je náš odborný tým denně k dispozici veterinářům, farmářům a milovníkům zvířat. Chceme zdravá zvířata a domácí mazlíčky, což je přáním i požadavkem našich klientů. Veterinarstvo neustále investuje do zařízení, vybavení a vývoje produktů. Pracujeme podle standardů kvality HACCP a GMP, které nám dávají možnost plně se věnovat výrobě těch nejkvalitnějších léčiv, premixů, doplňků stravy pro domácí mazlíčky a rodenticidů. S důvěrou v naše produkty máme od roku 2010 výrobu v Severní Makedonii a kancelář v Bosně a Hercegovině. 
V roce 2018 jsme naší nabídku rozšířili o novou řadu doplňků VetaPro. Hlavním předmětem podnikání naší společnosti je poskytovat produkty pro domácí mazlíčky té nejvyšší kvality. Snažíme se vyrábět produkty pro domácí mazlíčky, které vřele doporučuje každý odborník v každé veterinární klinice nebo specializovaném zverimexu. Spokojenost s produkty VetaPro, kterou projevili veterináři, chovatelé a majitelé zvířat, povzbuzuje náš tým odborníků k neustálému zlepšování našich produktů, vytváření nových a rozšiřování naší výroby v souladu s vědou a novými technologiemi.