Dieta pro kočky problémy s močovými cestami Prins

  • 100% přírodní krmivo pro kočky
  • pro kočky s problémy s močovými cestami
  • rozpouští krystalky v moči a působí jako prevence proti jejich vzniku
  • snížený obsah bílkovin
  • brusinky pro podporu zdravého močového měchýře
Varianta:
Dostupnost Skladem (2 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: PDMU15K PDMU5K Zvolte variantu
677 Kč 1 467 Kč od 677 Kč 588,70 Kč bez DPH 1 275,70 Kč bez DPH od 588,70 Kč bez DPH
Dieta pro kočky problémy s močovými cestami Prins

VitalCare Veterinary Diet Struvite & Calciumoxalate je extrudované dietní krmivo pro dospělé kočky s problémy s močovými cestami. Toto kompletní dietní krmivo má jak rozpouštěcí, tak preventivní vlastnosti. Kromě rozpouštění krystalů struvitového močového měchýře zabraňuje opětovnému výskytu krystalů struvitu a šťavelanu vápenatého.

Díky optimálnímu složení produktu se rozpouštějí struvitové krystalky v moči.

Pečlivě nastavená rovnováha minerálů a snížená hladina bílkovin pomáhají předcházet opětovnému výskytu krystalů struvitu a šťavelanu vápenatého.

Přidání speciálních přísad, jako jsou brusinky, přispívá ke zdravému prostředí močového měchýře.

Složení: Živočišné tuky (kuřecí, hovězí), extrakt živočišných bílkovin, rýže, ječmen, kukuřice, bramborový škrob, kukuřičný lepek, hrách, bramborový protein, sušené jablko, minerální látky (chlorid draselný, chlorid sodný, uhličitan vápenatý), dehydrované drůbeží maso, kvasnice, hydrolyzované kuřecí maso játra, lososový olej, brusinky (0,7 %), dehydratovaný hemoglobin, mannan-oligosacharidy (MOS).

Analytické složky: vlhkost (8 %), hrubý protein (25 %), hrubý tuk (20 %), hrubý popel (6 %), karbohydráty (38 %), Vitamin D celkem (1610IE/kg), taurin celkem (0,25 %), hydroxyprolin (0,74 %).

Minerální látky: vápník (0,5 %), fosfor (0,5 %), draslík (0,8 %), hořčík (0,06 %), sodík (0,6 %), chlorid (1,4 %), sulfur (0,28 %).

Metabolizovatelná energie: 4345 kcal/kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Prins máme vášeň pro zvířata. Vyvíjet vysoce kvalitní 100% přírodní krmivo pro kočky a psy je naší specialitou, zlepšovat pohodu zvířat je naším posláním. Děláme to svým vlastním odborným, osobním, vědomým, překvapivým a jedinečným způsobem.

Dovolte nám, abychom se představili. 

 

Záruka chutnosti
Na každé malé balení granulí se automaticky vztahuje tzv. záruka chutnosti. Tedy pokud vašemu psovi nebo kočce nebudou granule chutnat, pošlete nám balení zpět a my vám za něj vrátíme peníze.

Silná značka
Prins je rodinná firma. Již více než padesát let vkládají tři generace rodiny Verkade své srdce a duši do krmiva pro zvířata. Pracujeme ze tří provozoven v Accustraat ve Veenendaalu a stavíme na silné a rychle rostoucí značce, která také přitahuje mezinárodní pozornost, a to výrobou a vzděláváním, motivací řízenou zkušenostmi a nadšením.

Kvalita
Naše tajemství? Prins kultura, kde mají všichni stejný cíl; kvalita na prvním místě. Kvalita, která se vymyká nálepkám a kterou chceme překonat, protože nejsme tak snadno spokojeni. Možná můžeme něco změnit nebo zlepšit. Zákazníci jsou kritičtí a měli by být. Vážíme si všímavých a oddaných lidí. Chceme dát spotřebitelům naši upřímnou pozornost vytvářením skvělých produktů pro zdravé domácí mazlíčky a také konkrétně prostřednictvím dobrého, profesionálního poradenství.

Vlastní laboratoř
Zajišťuje kvalitu našich krmiv. Od surovin až po konečný produkt: vše je pečlivě zkoumáno, kontrolováno a analyzováno.

Přírodní krmivo pro psy a kočky
Majitelé si stále více uvědomují, že si mají vybírat zdravá krmiva, kterými krmí své domácí mazlíčky. Proto ve společnosti Prins nejdříve přemýšlíme, než začneme jednat. I když něco zní z marketingového hlediska skvěle, ptáme se sami sebe, zda je to skutečně v zájmu zdraví zvířete. Rozhodujeme se uvážlivě a zaměřujeme se hlavně na zdraví. Na krmivo, které může pomoci snížit obezitu, na jídelníček, který lze s pomocí nejnovějších technik optimálně přizpůsobit jednotlivci, a na cvičení společně s vaším zvířetem. Jsme způsob života.